Wesprzyj leczenie zwierząt 86 2030 0045 1110 0000 0331 0040
Przekaż swoje 1,5% podatku na leczenie cierpiących zwierząt !!!
Historia Mai

Historia Mai

FUNDACJA TOWARZYSTWO WETERYNARYJNE LECZY CIERPIĄCE ZWIERZĘTA – POZNAJ HISTORIĘ MAI

 

Maja jest starszą suczką, chorującą na nowotwór w postaci guzów na gruczole mlekowym, po obu stronach ciała. Aby pomóc suczce, nasza Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne musi operować Maję, usuwając oba gruczoły mlekowe (mastektomia), sterylizując suczkę, przeprowadzając niezbędne badania (badanie krwi, echokardiografia serca, oraz prześwietlenia by upewnić się iż nie ma przerzutów). Dlaczego pomagamy Mai?

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne zajmuje się leczeniem cierpiących zwierząt, których opiekunowie i właściciele są w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej i nie stać ich na finansowanie zabiegów, operacji, utrzymywania w dobrej kondycji niejednokrotnie chorych i cierpiących swoich ukochanych zwierzaków. Zgłaszają się do nas starsi, samotni, schorowani ludzie, dla których ich kotek czy piesek niekiedy jest jedynym przyjacielem, pomagamy osobą które są w tragicznej sytuacji życiowej, czasem musząc wybierać między leczeniem chorego dziecka, siebie, czy swojego zwierzaka.

W takiej sytuacji zgłaszają się do nas osoby, prosząc o wsparcie. Tak jest i tym razem, gdzie o pomoc poprosiła pani Ania, która będąc na rencie wychowuję córkę Julkę, po porażeniu mózgowym, niedowidzącą i z chorym sercem.
 

Nasza Fundacja przy wsparciu wileu osób doprowadziła Maję do pełengo zdrowia, Maja jest w świetnej kondycji i cieszy się życiem u boku ukochanych ludzi. :)

Wesprzyj leczenie zwierząt