Mądrze działać, to również zatroszczyć się o to, aby zebrane wsparcie trafiło do potrzebujących zwierząt.

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne prowadzi wyłącznie zbiórki publiczne zarejestrowane na portalu:

Masz pomysł na zorganizowanie zbiórki na rzecz leczenia cierpiących zwierząt. Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne wspiera takie pomysły, doradza i pomaga w przeprowadzeniu akcji pomocowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

FORMY PROWADZENIA ZBIÓREK PUBLICZNYCH PRZEZ FUNDACJĘ TOWARZYSTWO WETERYNARYJNE:

1. Zbiórki dobrowolnych datków do puszek kwestarskich
  2. Zbiórki dobrowolnych datków do zaplombowanych skarbonek stacjonarnych, umieszczanych za zgodą właścicieli lub użytkowników obiektów np. sklep, lecznica weterynaryjna, szkoła itp.

Środki pieniężne pochodzące ze zbiórki publicznej mogą być wydatkowane tylko i wyłącznie na cele wskazane w aktualnym zgłoszeniu zbiorki do MSWiA. Wykorzystanie ich możliwe jest tylko na leczenie zwierząt chorych i cierpiących oraz zwierząt porzuconych i przebywających w domach tymczasowych, zgłoszonych na leczenie zgodnie z zasadami świadczenia wsparcia przez naszą fundację.

Od zebranej podczas zbiórki pieniężnej kwoty FTW nie pobiera żadnej prowizji od zebranych środków. Jedyne koszty jakie są odliczane od zebranej kwoty to ewentualne koszty puszek oraz koszt usługi kurierskiej, jeśli taka usługa będzie konieczna. Pozostałe środki w całości przekazywane są na rzecz leczenia cierpiących zwierząt.

Skontaktuj się z fundacją tw@towarzystwoweterynaryjne.org, by zamówić puszki i ustalić szczegółowy program działań w ramach planowanej zbiórki.

PRAWDA, ŻE PROSTE!!! PRZYŁĄCZ SIĘ!!! W TEN SPOSÓB WSPIERASZ LECZENIE CHORYCH I CIERPIĄCYCH ZWIERZĄT!!!