Wesprzyj leczenie zwierząt 86 2030 0045 1110 0000 0331 0040

Firma Zoetis koncentruje się na poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt, zaspokajając potrzeby lekarzy weterynarii oraz hodowców i właścicieli zwierząt. Partner kampanii stopdarpaniu.pl

Teatr i studio, o międzynarodowej sławie, tworzące dzieła w technice animacji piaskiem, założone przez Tetiane Galistyne. Dzięki wsparciu Galistyna Art Group możemy realizować naszą misję leczenia zwierząt, a także uczyć i edukować.

Jedna z największych sieci bankomatowych, czynnych 24 h - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Największe targi zoologiczne w Polsce

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie – Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Hotel Gołębiewski Karpacz jest sponsorem naszej fundacji, wspomagając nas w leczenkiu zwierząt.

Restauracja Syreni Śpiew Koneser w Warszawie, jest sponsorem naszej fundacji, wspirając nas w leczeniu zwierząt domowych.

Restauracja Kamanda Lwowska na Foksal w Warszawie, jest sponsorem naszej fundacji, wspierając nas w leczeniu zwierząt domowych.

Grupa Warszawa to partner naszej fundacji, wspierający nas w leczeniu zwierząt.

HEY DOG Co. to połączenie pasji do designu, rzemiosła oraz psiaków. Produkty HEY DOG projektowane są w myśl zasady „nowoczesny design dla nowoczesnych psów". HEY GOD wspiera naszą fundację w kampaniach społecznych.

Życie z Psem to blogi i fp który wspiera naszą fundacje w misji edukowania i uświadamiania właścicieli psów i kotów w zakresie chorób i zagrożeń z nich wynikających. Dziękujemy za wsparcie.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Łodzi - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Tramwaje i autobusy w Krakowie - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o. - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Szybka Kolej Miejska w Warszawie - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Media

Ogólnopolska rozgłośnia radiowa - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Dom produkcyjny zajmujący się kompleksową realizacją filmowo telewizyjną oraz PR-em - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Radio Dla Ciebie to nasz partner, wielokrotnie wspierający nas w organizowanych kampaniach.

Regionalna rozgłośnia radiowa; woj. warmińsko mazurskie, pomorskie, mazowieckie, kujawsko pomorskie - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Portal Nowoczesnej Kobiety Modaija wspiera naszą fundacje w organizowanych kampaiach, dzięki czemu możemy realizować swoją misję!

Rozgłośnia radiowa, obejmująca swoim zasięgiem Dolny Śląsk - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Regionalna rozgłośnia radiowa nadająca w woj. opolskim oraz w części województw dolnośląskiego, śląskiego, łódzkiego i wielkopolskiego - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa, obejmująca swoim zasięgiem Łódź i okolicę - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa obejmująca swoich zasięgiem Pomorze i Kujawy - wielkopolskiego - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa nadająca w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp. oraz Żaganiu - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa, obejmująca swoim zasięgiem: Grójec, Radom, Łódź, Chełm, Lublin, Częstochowa, Przemyśl, Nowy Sącz, Chełm, Kraków - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa Poznania i okolic - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia należąca do grupy radiowej Agora S.A. - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’

Miesięcznik skierowany do właścicieli i miłośników psów - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Sieć miejskich serwisów informacyjnych - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’.

Miesięcznik poświęcony Kotom, którego współtwórcami są czytelnicy - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Instytucja naukowa i edukacyjna oraz wydawnictwo o charakterze non profit – Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozłgośnia radiowa - Ełk i okolice

Miesięcznik skierowany do właścicieli i menadżerów sklepów oraz hurtowni zoologicznych na terenie całej Polski - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Wesprzyj leczenie zwierząt