Wesprzyj leczenie zwierząt 86 2030 0045 1110 0000 0331 0040

Firma Zoetis koncentruje się na poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt, zaspokajając potrzeby lekarzy weterynarii oraz hodowców i właścicieli zwierząt. Partner kampanii stopdarpaniu.pl

Teatr i studio, o międzynarodowej sławie, tworzące dzieła w technice animacji piaskiem, założone przez Tetiane Galistyne. Dzięki wsparciu Galistyna Art Group możemy realizować naszą misję leczenia zwierząt, a także uczyć i edukować.

Teatr i studio, o międzynarodowej sławie, tworzące dzieła w technice animacji piaskiem, założone przez Tetiane Galistyne. Dzięki wsparciu Galistyna Art Group możemy realizować naszą misję leczenia zwierząt, a także uczyć i edukować.

Jedna z największych sieci bankomatowych, czynnych 24 h - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Największe targi zoologiczne w Polsce

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie – Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Hotel Gołębiewski Karpacz jest sponsorem naszej fundacji, wspomagając nas w leczenkiu zwierząt.

Restauracja Syreni Śpiew Koneser w Warszawie, jest sponsorem naszej fundacji, wspirając nas w leczeniu zwierząt domowych.

Restauracja Kamanda Lwowska na Foksal w Warszawie, jest sponsorem naszej fundacji, wspierając nas w leczeniu zwierząt domowych.

Grupa Warszawa to partner naszej fundacji, wspierający nas w leczeniu zwierząt.

NULL

Miesięcznik Rynek Zoologiczny, skierowany do właścicieli i menadżerów sklepów oraz hurtowni zoologicznych na terenie całej Polski.  „Rynek Zoologiczny” jest najnowocześniejszym czasopismem handlowym branży zoologicznej w Polsce. Na rynku istniejemy od 2008 roku. Pisze o innowacyjnych produktach i usługach w branży zoologicznej. Na bieżąco śledzi zmiany i tendencje rynkowe. RKjest obecny na wszystkich najważniejszych targach branżowych w kraju i zagranicą. - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

NULL

Dog&Sport - Partner kampanii - "Zwierzęta też czują ból, nie pozwól by cierpiały", oraz kampanii "Stop Drapaniu". Czy wiesz, jaka karma jest najlepsza dla Twojego psa? Jak dobrać sposób żywienia do wieku i aktywności? Czym suplementować? Czy wiesz jak szkolić i bawić się z psem? Interesuje cię psia dietetyka, behawioryzm a może najnowsze trendy na rynku zoologicznym? Poczuj radość poznawania i próbowania psich sportów z czasopismem Dog&Sport! Dopiero zaczynasz sportową przygodę a może trenujesz już kilka lat? U nas przeczytasz zarówno o pierwszych krokach w o-rally, agility czy flyballu jak i dowiesz się jak dbać o zdrowie i kondycję trenującego psiego zawodnika. Sporty kynologiczne nie będą miały przed tobą tajemnic. Poznasz najnowsze trendy w szkoleniu psów sportowych. Przeczytasz wywiady z najlepszymi zawodnikami, sportowcami i trenerami.

NULL
Dwumiesięcznik Animal Expert
to pierwsze na rynku specjalistyczne czasopismo kompleksowo omawiające zaburzenia behawioralne psów i kotów, plany treningowe i postępowanie dietetyczne. Skierowane jest do behawiorystów zwierzęcych, zoopsychologów i lekarzy weterynarii.
Animal Expert jest Patronem Medialnym kampanii, z którą stratujemy pierwszego lutego - Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały!
Kampania ma na celu edukowanie i uświadamianie właścicieli nt bólu psów i kotów, rozpoznawania objawów chorób i ich leczenia.
NULL

WhitePress to platforma wspomagająca publikację artykułów, tworzenie treści i współpracę z influencerami. Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

HEY DOG Co. to połączenie pasji do designu, rzemiosła oraz psiaków. Produkty HEY DOG projektowane są w myśl zasady „nowoczesny design dla nowoczesnych psów". HEY GOD wspiera naszą fundację w kampaniach społecznych. 

Życie z Psem to blogi i fp który wspiera naszą fundacje w misji edukowania i uświadamiania właścicieli psów i kotów w zakresie chorób i zagrożeń z nich wynikających. Dziękujemy za wsparcie.

Miesięcznik skierowany do właścicieli i miłośników psów - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Miesięcznik poświęcony Kotom, którego współtwórcami są czytelnicy - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

NULL

Radio Dla Ciebie to nasz partner, wielokrotnie wspierający nas w organizowanych kampaniach.

Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Ogólnopolska rozgłośnia radiowa - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Dom produkcyjny zajmujący się kompleksową realizacją filmowo telewizyjną oraz PR-em - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Regionalna rozgłośnia radiowa; woj. warmińsko mazurskie, pomorskie, mazowieckie, kujawsko pomorskie - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Portal Nowoczesnej Kobiety Modaija wspiera naszą fundacje w organizowanych kampaiach, dzięki czemu możemy realizować swoją misję!

Rozgłośnia radiowa, obejmująca swoim zasięgiem Dolny Śląsk - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Regionalna rozgłośnia radiowa nadająca w woj. opolskim oraz w części województw dolnośląskiego, śląskiego, łódzkiego i wielkopolskiego - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa, obejmująca swoim zasięgiem Łódź i okolicę - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa obejmująca swoich zasięgiem Pomorze i Kujawy - wielkopolskiego - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa nadająca w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp. oraz Żaganiu - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa, obejmująca swoim zasięgiem: Grójec, Radom, Łódź, Chełm, Lublin, Częstochowa, Przemyśl, Nowy Sącz, Chełm, Kraków - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia radiowa Poznania i okolic - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Rozgłośnia należąca do grupy radiowej Agora S.A. - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’

Sieć miejskich serwisów informacyjnych - Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu ‘’.

Instytucja naukowa i edukacyjna oraz wydawnictwo o charakterze non profit – Partner kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

NULL

Rozłgośnia radiowa - Ełk i okolice

Wesprzyj leczenie zwierząt