Wesprzyj leczenie zwierząt 86 2030 0045 1110 0000 0331 0040

Wolontariat

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne funkcjonuje od 2011 roku, aktywnie działając na rzecz zwierząt towarzyszących. Leczymy czworonogi należące do osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, zwierzęta porzucone oraz przebywające w domach tymczasowych. Dotychczas zrealizowaliśmy dwie ogólnopolskie kampanie społeczne ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’, traktujące o bólu czworonogów i edukujące społeczeństwo na temat rozpoznawania jego symptomów.

Fundacja rozszerzyła także swoją działalność o rożnego typu badania naukowe oraz organizację sponsorskich kampanii edukacyjnych. Obecnie nawiązuje współpracę z tzw. lecznicami stowarzyszonymi, obejmującymi opieką podopiecznych Fundacji na terenie całego kraju, w największych polskich miastach.

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby wesprzeć nieodpłatnie działania Fundacji. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pełne pomysłów, które kochają zwierzęta i chciałyby się realizować w pracy na rzecz czworonogów. Wystarczy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Data urodzenia


W szczególności poszukujemy:
 

 • lekarzy weterynarii – leczenie zwierząt pozostających pod opieką fundacji (zdobywanie doświadczenia i rozwój zawodowy pod okiem wykwalifikowanych kolegów)
   
 • studentów wydziałów medycyny weterynaryjnej - opieka nad zwierzętami (możliwość realizacji staży i praktyk)
   
 • opiekunów zwierząt wymagających dłuższego leczenia lub po przebytych operacjach
   
 • osób prowadzących domy tymczasowe dla zwierząt przeznaczonych do adopcji,
   
 • osób poszukujących źródeł finansowania na cele statutowe Fundacji
   
 • osób popularyzujących działalność Fundacji w Internecie, na grupach tematycznych, na Facebook, na stronie Fundacji (pisanie tekstów, uzupełnianie, moderacja, rozwój)
   
 • osób do kontaktów z mediami i znających się dobrze tajniki Public Relations (możliwość budowania wizerunku Fundacji w mediach)
   
 • specjalistów różnych branż niezwiązanych bezpośrednio z leczeniem i opieką nad zwierzętami takich jak: marketingowcy, programiści, graficy, drukarze, budowlańcy, elektrycy etc.
Wesprzyj leczenie zwierząt