Wesprzyj leczenie zwierząt 86 2030 0045 1110 0000 0331 0040
Przekaż swoje 1,5% podatku na leczenie cierpiących zwierząt !!!

Wolontariat

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne funkcjonuje od 2011 roku, aktywnie działając na rzecz zwierząt towarzyszących. Leczymy czworonogi należące do osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, zwierzęta porzucone oraz przebywające w domach tymczasowych. Dotychczas zrealizowaliśmy dwie ogólnopolskie kampanie społeczne ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’, traktujące o bólu czworonogów i edukujące społeczeństwo na temat rozpoznawania jego symptomów.

Fundacja rozszerzyła także swoją działalność o rożnego typu badania naukowe oraz organizację sponsorskich kampanii edukacyjnych. Obecnie nawiązuje współpracę z tzw. lecznicami stowarzyszonymi, obejmującymi opieką podopiecznych Fundacji na terenie całego kraju, w największych polskich miastach.

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby wesprzeć nieodpłatnie działania Fundacji. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pełne pomysłów, które kochają zwierzęta i chciałyby się realizować w pracy na rzecz czworonogów. Wystarczy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Data urodzenia


W szczególności poszukujemy:
 

 • lekarzy weterynarii – leczenie zwierząt pozostających pod opieką fundacji (zdobywanie doświadczenia i rozwój zawodowy pod okiem wykwalifikowanych kolegów)
   
 • studentów wydziałów medycyny weterynaryjnej - opieka nad zwierzętami (możliwość realizacji staży i praktyk)
   
 • opiekunów zwierząt wymagających dłuższego leczenia lub po przebytych operacjach
   
 • osób prowadzących domy tymczasowe dla zwierząt przeznaczonych do adopcji,
   
 • osób poszukujących źródeł finansowania na cele statutowe Fundacji
   
 • osób popularyzujących działalność Fundacji w Internecie, na grupach tematycznych, na Facebook, na stronie Fundacji (pisanie tekstów, uzupełnianie, moderacja, rozwój)
   
 • osób do kontaktów z mediami i znających się dobrze tajniki Public Relations (możliwość budowania wizerunku Fundacji w mediach)
   
 • specjalistów różnych branż niezwiązanych bezpośrednio z leczeniem i opieką nad zwierzętami takich jak: marketingowcy, programiści, graficy, drukarze, budowlańcy, elektrycy etc.
Wesprzyj leczenie zwierząt