Osoby znane

Renata Dancewicz

Utalentowana aktorka telewizyjna, kinowa i teatralna. Brydżystka. Zaangażowana w działalność charytatywną, szczególnie związaną z dobrostanem zwierząt.

Anna Kubisz

- kreatorka i projektantka mody, artystka, fotografka, malarka, kobieta wszechstronnie uzdolniona i zaangażowana w życie kulturalne i społeczne. Wspiera naszą fundacja w codziennej działalności.

Tomasz Oświeciński

- aktor, trener personalny, zawodnik MMA, miłośnik zwierząt, wsparł nas w kampanii "Zwierzęta też czują ból"

Wiktor Zborowski

aktor; Patron kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’.

Maciek Musiał

aktor; Patron kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’.

Paweł Deląg

aktor; Patron kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Artur Barciś

aktor; Patron honorowy kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Jarosław Boberek

aktor; Patron honorowy kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Karolina Pilarczyk

Karolina ,,CK'' Pilarczyk nazywana jest przez media Królową Polskiego Driftu, a także Polish Drift Girl. Jedyna licencjonowana drifterka w Polsce.

Anna Głogowska

pierwszoplanowa tancerka największych polskich produkcji telewizyjnych i estradowych, choreograf teatralny oraz konferansjerka telewizyjna. Patron kampanii społecznej "Nieludzka Starość".

De Mono

zespół muzyczny, Patron kampanii społecznej ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Michał Olszański

dziennikarz telewizyjny i radiowy; Patron honorowy kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Maciej Jabłoński

dziennikarz, lektor, prezenter telewizyjny; Patron kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.

Mietek Szcześniak

muzyk; Patron kampanii społecznej ,,Zwierzęta cierpią w milczeniu’’ oraz ,,Zwierzęta też czują ból. Nie pozwól by cierpiały’’.