Wesprzyj leczenie zwierząt 86 2030 0045 1110 0000 0331 0040
Przekaż swoje 1,5% podatku na leczenie cierpiących zwierząt !!!

Srebrny medal w Plebiscycie Top For Dog 2021 w kategorii Inicjatywa Społeczna

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne otrzymała SREBRNY MEDAL ? w plebiscycie TOP for DOG 2021 w kategorii INICJATYWA SPOŁECZNA za naszą działalność w ramach Bankarmy https://www.bankarmy.org/ !!!
 
Ambasadorzy Plebiscytu nominowali naszą fundacje za Bank Karmy, a w głosowaniu w którym głosowało kilkadziesiąt tyś osób, osiągnęliśmy drugie miejsce w swojej kategorii!!!
 
To dla nas wielki zaszczyt i potężna motywacja do dalszego działania i rozwijania Banku Karmy!
 
Przypomnijmy, iż w tym roku przekazaliśmy do najbardziej potrzebujących już ponad 8 ton karmy!
Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne FTW już od ponad 10 lat leczy zwierzęta których właściciele są w trudnej sytuacji finansowej, a także za pomocą www.bankarmy.org pomaga najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym.
 
 
"Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług na polskim rynku — dedykowanych psom. Od wielu lat dajemy możliwość opiekunom i ich pupilom zadecydować i wybrać produkty, które zdobyły ich zaufanie. W drodze internetowego głosowania wyłonieni zostaną zwycięzcy w każdej kategorii. Nad plebiscytem czuwa Kapituła. Eksperci z poszczególnych dziedzin zoologii, którzy wybierają dodatkowe nagrody wśród zgłoszonych produktów. Członkowie kapituły to znane i doświadczone osoby z branży kynologicznej, które od lat zajmują się zagadnieniami związanymi z żywieniem, szkoleniem i dobrostanem zwierząt."
(https://topfordog.pl/ 2021)
Wesprzyj leczenie zwierząt