Wesprzyj leczenie zwierząt 86 2030 0045 1110 0000 0331 0040
Przekaż swój 1% podatku na leczenie cierpiących zwierząt !!!

Animals Days 2018

Animals Days to największe targi zoologiczne w Polsce, dlatego nie mogło na nich zabraknąć również Fundacji Towarzystwo Weterynaryjne! 

 

Miło nam poinformować, że nasza organizacja objęła patronat nad tym ważnym wydarzeniem, a dodatkowo przygotowała specjalne stoisko edukacyjne, na które już teraz serdecznie zapraszamy! 

Jeśli chcecie poznać trochę bliżej naszą Fundację, dowiedzieć się jak pomagamy, którym zwierzakom i jak nas wesprzeć, odwiedźcie koniecznie naszą strefę! Wesprzemy Was fachową poradą i odpowiemy na nurtujące pytania. Nasze działaia wspiera również Anna Głogowska - patronka kampanii Nieludzka Starość oraz firma Legro, która wypożyczyła nam na tę okazję plazmę reklamową.

Zapraszamy do PTAK WARSAW Expo przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. 

Nie może Was zabraknąć❣️ 
 

http://animalsdays.eu/atrakcje-2018/fundacja-towarzystwo-weterynaryjne

 

Animals Days 2018 pełne atrakcji dla małych i dużych miłośników zwierząt

Międzynarodowe wystawy psów i kotów, wystawy zwierząt egzotycznych, królików rasowych, kawii domowych oraz akwarystyczno-terrarystyczna, Ministerstwo Motyli, a także niezwykłe spotkanie z Nelą Małą Reporterką w Strefie Peruwiańskiej - to wszystko i wiele więcej atrakcji czeka na odwiedzających 2. Targi Zoologiczne Animals Days. Bilety już w sprzedaży!
To będzie doskonałe wydarzenie zarówno dla branży zoologicznej, posiadaczy zwierząt domowych oraz wszystkich tych, którzy po prostu kochają zwierzaki! W programie imprezy mnóstwo niezwykłych atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci - wystawy zwierząt, spotkania z behawiorystami i trenerami zwierząt, szkolenia i seminaria. Na najmłodszych w Ptak Warsaw Expo czekać będzie uwielbiana przez dzieci Nela Mała Reporterka. Zakres tematyczny targów tworzą zwierzęta domowe i wszystko co z nimi związane: karmy i suplementy, artykuły higieniczne, posłania, miski, smycze, obroże, ubranka, zabawki, transportery i inne akcesoria dla zwierząt, a także usługi dedykowane zwierzętom.

Tysiące psów i kotów

Podczas Międzynarodowej Wystawy Psów organizowanej przez Związek Kynologiczny w Polsce zaprezentowanych zostanie 2000 czworonogów reprezentujących 180 ras. Psy zostaną ocenione przez 21 międzynarodowych sędziów kynologicznych z 12 krajów. Podczas targów odbędą się także zawody agility. Zadowoleni będą również wielbiciele kotów - Polski Związek Felinologiczny przygotowuje dla nich Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Zobaczymy tam kocie piękności, które przyjadą na targi Animals Days z całej Polski, a także z zagranicy. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz koty maine coon. Oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie. Organizatorzy nie zapomnieli o miłośnikach innych zwierząt. Uczestnicy Animals Days 2018 zobaczą też m.in. wystawę zwierząt egzotycznych, królików rasowych, kawii domowych czy motyli.

Strefa Peruwiańska Neli Małej Reporterki

W sobotę i niedzielę na targach spotkanie z Nelą Małą Reporterką - bohaterką programów podróżniczych TVP ABC i Radia RDC, autorką bestsellerowych książek podróżniczych. Nela nie tylko opowie o swoich najnowszych podróżach i będzie podpisywać książki, ale także, jak przystało na targi zoologiczne, zaprezentuje swoje dwie peruwiańskie alpaki - przesympatyczne Pepino i Limę, a także wiele innych alpak z hodowli. Zwierzęta będzie można pogłaskać, przytulić i nakarmić marchewką. Nela wraz z Pepino i Limą będą pozować też do pamiątkowych zdjęć z dziećmi.

Impreza będzie miała również wymiar edukacyjny. Uczestnicy wezmą udział w szkoleniach i warsztatach, m.in. z zakresu szkolenia i zabawy z psami, a także w Akademii Magazynu Akwarium adresowanej dla całej rodziny.  2. Targi Zoologiczne Animals Days 2018 odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z, i do, centrum Warszawy. Szczegóły na animalsdays.eu oraz Facebooku.

 
Wesprzyj leczenie zwierząt