1% podatku

Przekaż 1 procent

Praktycznie każda osoba może przekazać swój 1% podatku na leczenie zwierząt, objętych pomocą Fundacji. Wszystkie pozyskane środki w ramach tej formy wsparcia zostają wykorzystane na opiekę ambulatoryjną czworonogów. Zapewniamy ją zwierzętom należącym do ludzi pozostających w trudnej sytuacji materialnej, zwierzętom porzuconym oraz tym, które przebywają w domach tymczasowych.

Zachęcamy do wsparcia naszej Fundacji również poprzez realizowane kampanie społeczne. W ramach akcji chcemy zwrócić uwagę społeczeństwa na cierpienie zwierząt związane z różnymi chorobami. Naszym celem jest poprawa jakości życia zwierząt.

Każdego roku pomagamy kilkudziesięciu czworonogom. Nasi lekarze weterynarii codziennie stykają się z różnymi, często nawet bardzo trudnymi przypadkami. Nie poddają się jednak walcząc o zdrowie i życie każdego podopiecznego. Dla niektórych 1% znaczy niewiele ale dla nas liczy się każda, nawet najmniejsza kwota, bowiem leczenie zwierząt wiąże się z zaangażowaniem znaczących środków finansowych.

Pamiętaj, przekazując swój 1% dbasz o zdrowie i lepszy los zwierząt.

Rozliczenie PIT we współracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach proejktu PITax dla OPP